Sužadėtuvės

Kaip suplanuoti netikėtą sužadėtuvių vakarėlį?

Sužadėtuvės

Prieš vestuves būna sužadėtuvės. Ir tikrai verta švęsti, kai du įsimylėjėliai nusprendžia susirišti mazgą.

Sužadėtuvių vakarėlio planavimas gali būti labai įvairus – nuo elegantiško pobūvio iki kiemo grilio. Bet ką daryti, jei norite padaryti kažką tikrai unikalaus? Surengę netikėtą sužadėtuvių vakarėlį tikrai sukursite įsimintiną progą.

Nesvarbu, ar planuojate netikėtų sužadėtuvių vakarėlį savo partneriui, ar rengiate vakarėlį naujai susižadėjusiems draugams, ar šeimos nariams ir jų partneriui, reikia apsvarstyti keletą žingsnių. Toliau rasite vestuvių eksperto patarimų, kaip suplanuoti netikėtų sužadėtuvių vakarėlį, kad atšvęstumėte artėjančias mylimojo vestuves.

Viskas, ką reikia žinoti apie sužadėtuvių vakarėlio planavimą

Sudarykite biudžetą

Planuoti netikėtų sužadėtuvių vakarėlio biudžetą gali būti sudėtinga, nes stengiatės jį išlaikyti paslaptyje. Jei planuojate staigmeną savo partneriui, galite turėti šiek tiek daugiau laisvės. Planuojantiems ir rengiantiems netikėtų sužadėtuvių vakarėlį porai, biudžetas gali būti griežtesnis.

Be vietos ir samdomų tiekėjų, norėsite skirti lėšų maistui, dekorui, pramogoms ir kvietimams. „Įvertinkite, ar šis biudžetas jums tinka, o jei ne, toliau ieškokite, kas jums atrodo priimtina. Pora bus laiminga, kad ir kas nutiktų, nes jūs skyrėte laiko ir energijos jų garbei surengti šventę!”

Suplanuokite svečių sąrašą

Norint surengti netikėtą vakarėlį, svarbiausia įsitikinti, kad visi svečiai taip pat sutinka. Norite būti tikri, kad sudarote svečių sąrašą iš šeimos narių ir draugų, kurie palaiko puikius santykius su pora arba su jumis ir jūsų partneriu. Juk sužadėtuvių vakarėliai paprastai būna šiek tiek intymesni.

Kai svečių sąrašas bus galutinai sudarytas, įsitikinkite, kad visi pakviestieji žino, jog planuojate staigmeną.

Jei vakarėlį planuojate porai (o ne savo partneriui), įsitikinkite, kad svečių sąraše esantys asmenys turi netikrų planų, kuriais galėtų pasidalyti, jei pora paprašytų susitikti. Tai padės išvengti bet kokių įtarimų. Jei planuojate savo partneriui, pasinaudokite artimo draugo ar šeimos nario pagalba, kad jis atvyktų į šventės vietą. Norint surengti staigmeną, jums tikrai prireiks žmonių, kurie pasižadės šventę laikyti paslaptyje, paramos.

Asmeniškai pasirinkite vietą ir dekorą

Staigmenos sužadėtuvių vakarėlio tema ir dekoras turėtų atspindėti jus ir jūsų partnerį arba porą, kuriai planuojate sužadėtuves. Pasirinkite vietą, kuri atitiktų jų gyvenimo būdą. „Galvokite nestandartiškai ir rezervuokite kavinę, knygyną, butiką, muziejų, barą ar parką”, – siūlo Martensas. „Šios galimybės nėra įprastos ir kitu atveju gali būti uždarytos, todėl gali būti atviros išpirkimui už puikią vakaro kainą. Restoranuose yra pastatyti stalai, maistas ir padavėjai, todėl restoranuose lengva planuoti. Jei renkatės šį kelią, apsvarstykite galimybę pasirinkti atskirą kambarį, kad pora galėtų būti pati su svečiais ir turėtų privatumo.”

Priklausomai nuo jūsų šventės vietos, gali būti, kad nereikės daug dekoruoti. Apsvarstykite paprastus akcentus, kurie reprezentuoja jus ir jūsų partnerį arba planuojamą porą, kad tikrai taptų ypatinga proga. Jei planuojate dalyti lauktuves, pagalvokite apie naudingus daiktus, kuriuos svečiai galėtų pasiimti namo, arba apie užkandžius ar gėrimus, kuriais galėtų mėgautis. Nepamirškite, kad viskas paprasta ir gražu.

Pasamdykite fotografą

Nesvarbu, ar stebinate savo partnerį, ar planuojate šventę savo mėgstamai porai, fotografas yra labai svarbus norint įamžinti šventę. Įsitikinkite, kad fotografas atvyks turėdamas pakankamai laiko pasiruošti ir įamžinti netikėtą įėjimą.