Pasimatymai

7-ios idėjos pasimatymams, kad santykiuose per atstumą pasijustumėte artimi kaip dar niekada iki šiol!

Pasimatymai

Nepaisydami draugų ir šeimos įspėjimų, užmezgėte meilės santykius per atstumą, derindami darbo grafikus, laiko juostas ir vienatvės priepuolius. Nors iš pradžių atrodė, kad jūsų tvirta partnerystė įveikia visą „atstumo” problemą, pradėjote atskleisti negražias LDR tiesas… pavyzdžiui, jokių pasimatymų IRL. O jei pasakytume, kad pasimatymai yra įmanomi? Iš tikrųjų svarbu eiti į pasimatymus su partneriu, kad išlaikytumėte emocinį ryšį, kol su partneriu gyvenate atskirus gyvenimus.

Nors pokalbio „pasiimsiu tave penktą valandą” nebus, yra daugybė idėjų pasimatymams per atstumą, kurių dėka jausitės seksualūs, kūrybingi ir susiję. Štai 20 visiškai unikalių pasimatymų per atstumą idėjų, kad kibirkštis neišblėstų – nuo filmų peržiūros vakaro, nes jis privalo pamatyti „Krikštatėvį” 45-ąjį kartą, iki Celeste Ng naujausio romano skaitymo drauge.

1.Kartu dalyvaukite virtualioje maisto gaminimo pamokoje

Žinote, ką sako: „Taigi, kas gali būti geriau, jei kartu gaminsite maistą? „Masterclass”, „Cozymeal”, „Sur La Table” ir „Mei Mei” siūlo smagias pamokas su išsamiomis pamokomis, ilgomis instrukcijomis ir išsamiais pirkinių sąrašais, kad galėtumėte tinkamai paruošti ingredientus grybų koldūnams ar „tacos al pastor”. Pakalbėkite apie valgį, kuris yra šefo bučinys – ir oro bučinys vakaro pabaigai.

2. Užsukite į vaizdo skambutį

Skambinkite savo partneriui per „FaceTime” ir skirkite jam taip reikalingo laiko. Nors tai nėra romantiška, vaizdo skambutis gali sužadinti pirmojo pasimatymo vertas emocijas. Mūsų patarimas – kartą per savaitę ar kas dvi savaites skambinkite telefonu ir „FaceTime” vaizdo skambučiu, skirtu „pasimatymui”. Pasipuoškite nauju „Jenni Kayne” megztiniu, išbandykite naują „Uoma Beauty” akių šešėlių paletę ir pasiruoškite karštesniam pasimatymui. Pasinaudokite šiuo santuokiniu pasimatymo triuku, pasipuošę vakarienei – arba, šiuo atveju, „FaceTime” pokalbiui – atskirai galite jaustis jaudinančiai ir koketiškai.

3. Pasivaikščiokite kartu

Pripažinkime tai: Telefono pokalbiai iš sofos gali būti nuobodūs kaip mūsų žiemos oda, kai tai viskas, ką žinome. Gera žinia? Tam yra vaistas. Ir ne, mes nekalbame apie stebuklingai veikiantį „True Botanicals Chebula” kremą, o apie… gryną orą. Prieš išeidami pro duris užsimeskite lululemon leginsus ir suderinkite su savo draugu pasivaikščiojimo laiką. Tuomet būsite pasirengę leistis į mažiau nueitą kelią, dalytis naujais vaizdais ir telefonu aprašyti paslėptus brangakmenius, kuriuos apžiūrėsite pakeliui. Tarsi jie vaikščiotų šalia jūsų.

4. Žaiskite internetinius žaidimus kelių žaidėjų režimu

Parodykite savo konkurencingąją pusę žaisdami internetinius žaidimus. Daugelis išmaniųjų telefonų siūlo virtualius žaidimus per žinučių plėtinius, pavyzdžiui, „GamePigeon”. Tiesiog išsirinkite iš daugybės nostalgiją keliančių parinkčių, tokių kaip „Mini golfas”, „Mancala” ir „Jūrų mūšis”, ir teksto žinute meskite iššūkį savo partneriui, kad šis galėtų realiai kovoti. Arba, jei su partneriu esate profesionalūs žaidėjai, išsitraukite blizgančią PS5 konsolę arba „Nintendo Switch”, kad pasimėgautumėte „Mario Party” pramogomis.

5. Sukurkite nuotykių sąrašą

Įsiklausykite! Jums nebūtina gyventi vienam su kitu, kad galėtumėte susiplanuoti savo ateitį. Skirkite šiek tiek laiko kartu ir sąmoningai pasvajokite apie laukinius nuotykius, privalomus pamatyti objektus ir pirkinius, kuriais esate apsėsti. Kaip norite, kad atrodytų jūsų būsimi namai? Kokią šalį privalote aplankyti prieš mirtį? Ar nekantraujate sukurti vintažinę poros fotosesiją, kurią matėte „Pinterest”? Jūsų bendrų troškimų sąrašo surašymas gali tapti akis atveriančiu jaudulio ir lūkesčių katalizatoriumi – be to, tai gali net paskatinti idėjas būsimiems pasimatymams, kai būsite kartu realybėje.

6. Siųskite rūpestingą siuntinį

LDR jau nebėra žodžių: „Atnešiau tau gėlių!”. Arba taip manėte. Siuntimas partneriui rūpesčių paketo – saldus būdas pasakyti: „Man tavęs trūksta” ir „Aš apie tave galvoju”. Jau nekalbant apie tai, kad tai gana paprasta dėl pristatymo paslaugų, kurios leidžia lengvai išsiųsti saldžiai kvepiančias gėles ar sodrius šokoladinius saldainius iki mylimojo durų slenksčio.

Jei ieškote unikalios dovanos, kuri tarsi būtų parinkta jūsų meilės istorijai, tokiose svetainėse kaip Uncommon Goods ir Knack galite laisvai rinktis nepakeičiamus daiktus, turinčius prasmę, pavyzdžiui, elegantišką grotuvą gitara grojančiam vaikinui arba SPA dovanų dėžutę, kad palepintumėte savo draugę po sunkios savaitės darbe. Niekas taip nesako „negaliu nustoti apie tave galvoti”, kaip paruoštas rūpestingumo paketas.

7. Prisiglauskite prie ekrano ir praleiskite bendrą kino vakarą

Išsineškite popkornus ir pasiimkite dėžutę sausainių tešlos kąsnelių (kino) vakarui. Daugelis transliacijos paslaugų, tokių kaip „Amazon Prime Video”, „Hulu” ir „Disney+”, leidžia lengvai sinchronizuoti pasirinktą filmą su kelių kompiuterių ekranu ir rengti tiesiogines diskusijas, naudojant žiūrėjimo vakarėlio funkcijas. Ir, pasirodo, mokslas rodo, kad filmų žiūrėjimas su partneriu gali pagerinti jūsų santykius. Spauskite mygtuką „Play”.