Santykiai

Dešimt principų, kurie padės jūsų santykius išlaikyti aukštumose

Santykiai

Norint sukurti sėkmingus ir sveikus santykius, reikia turėti tam tikrų svarbiausių bruožų.

Tokių bruožų, kurie ne tik „yra”, bet ir egzistuoja realiai ir nuoširdžiai, kurie sklinda iš kiekvieno partnerio dėl jo paties noro (o ne dėl to, kad kažkas skundžiasi).

Tą akimirką, kai „duoti ir imti” tampa prievartiniu, kyla nepasitenkinimas ir atsiskyrimas, ir jūsų santykiai kenčia.

Kad sukurtumėte sėkmingą ryšį, kuris tikrai išliktų, turite laikytis tam tikrų santykių patarimų.

Štai 12 sėkmingų, ilgalaikių ir laimingų santykių principai:

Priėmimas

Per daug žmonių kalba apie toleranciją, tačiau puikios poros ne „toleruoja” vienas kito keistenybes ir skirtumus – jos juos priima.

Jie džiaugiasi savo panašumais ir unikaliais skirtumais. Jos pripažįsta, kad jei galite rasti žmogų, kuris patenkina 60 proc. jūsų norų ir poreikių, jums tikrai pasisekė ir (arba) esate palaiminti.

Priėmimas leidžia tiek jums, tiek jūsų partneriui jaustis saugiai ir dalytis savo tikrąja savastimi. Nebijote vertinimo, nes nesate vertinami.

Sąžiningumas ir pasitikėjimas

Būti sąžiningam dažniausiai yra individualus sprendimas, pagrįstas savigarba, pasitikėjimu savimi ir žinojimu, kad jūs / jūsų veiksmai yra priimami – net su trūkumais ir klaidomis.

Pasitikėjimas atsiranda tada, kai kiekvienas asmuo neginčijamai tiki, kad gali tikėti kitu asmeniu – vienareikšmiškai.

Pagarba

Daugelis žmonių painioja dėmesį su pagarba. Dėmesys yra puiku, jis rodo meilę, troškimą, ryšį ir aistrą. Pagarba yra gilesnis ryšio lygmuo, kai vertinate asmenį prigimtiniu lygmeniu, be abipusio pažado.

Ištikimybė

Šiandieninėje laikinoje, į santykius orientuotoje visuomenėje lojalumas daugiausia tapo situacinis, t. y. daugelis žmonių tapo lojalūs tik tiek, kiek šiuo metu turi norų, poreikių, troškimų ir galimybių.

Esant pripažinimui, sąžiningumui, pasitikėjimui ir pagarbai, lojalumas iš esmės tampa automatiškas.

Jei jūsų partneris jaučia potraukį kam nors kitam, patiria tam tikrą nesusikalbėjimo lygį arba persigalvoja, apie tai kalbama atvirai ir sąžiningai.

Išlikti dabartyje

Technologijos yra visur mūsų pasaulyje ir tai persiduoda į mūsų santykius. Mobilieji įrenginiai, socialinė žiniasklaida ir technologinė pažanga leidžia lengvai psichologiškai atsiriboti nuo to, kur esate ir su kuo esate fiziškai.

Sėkmingos poros pripažįsta, kad technologijos yra jų asmeninio ir bendro naudojimo įrankis, tačiau jis neatskiria jų nuo santykių.

Prieraišumas ir aistra

Visi nori jaustis mylimi, o fizinio ryšio palaikymas yra didelė to dalis. Nesvarbu, ar kartu esate du mėnesius, ar 20 metų, tokios smulkmenos kaip laikymasis už rankų, prisilietimai prie pečių ir sėdėjimas kartu daro labai didelę įtaką.

Sveikas seksualinis gyvenimas yra šio prieraišumo tęsinys, padedantis jums ir jūsų partneriui palaikyti fizinį, psichinį ir emocinį ryšį.

Humoras

Juokas priverčia visus nusišypsoti, puikiai jaustis ir kaip stebuklingas veiksmas padeda sukurti, palaikyti ar atkurti pusiausvyrą (ir trauką) jūsų santykiuose. Nesvarbu, ar tai būtų tiesiog papasakotas pokštas, ar žaismingas partnerio erzinimas, ar juokingas pokalbis, humoras kuria laimingą ryšį, kuris įveikia bet kokią individualią ar bendrą įtampą ir leidžia jums mėgautis vienas kito draugija.

Veiksmingi nesutarimai

Ginčai santykiuose yra normalus dalykas. Būtent tai, kaip juos sprendžiate ir kaip taisote bendravimą, lemia jūsų santykių ilgaamžiškumą.

Kalbėdamiesi apie problemas aktyviai klausydamiesi (t. y. nelaukdami, kol paaiškinsite savo požiūrį, o iš tiesų išklausydami jų pusę / patirtį ir tada pasiūlydami empatiją – nepriklausomai nuo to, ar sutinkate, ar ne), būdami kantrūs ir nesmerkdami, galite abu išlaikyti savo nuomonę / požiūrį į klausimą ir vis tiek užmegzti ryšį vienas su kitu.

Privatumas

Šiandien egzistuoja perdėto dalijimosi epidemija, o santykiuose tai dažnai yra mirties nuosprendis. Svarbiausia: Tai, kas vyksta jūsų santykiuose, nėra skirta viešam vartojimui. Tai niekam neįdomu.

Labai svarbu, kad viskas liktų tik tarp jūsų ir jūsų partnerio, o kiti, įskaitant vaikus, tėvus, draugus ir nepažįstamuosius, būtų neįleidžiami į jūsų vidinius santykius.

Išlaikyti savo individualumą

Sėkmingus santykius sudaro dvi asmenybės. Jūsų partneris vis tiek domisi jam patinkančiais dalykais, nesvarbu, ar jūs jais domitės, ar ne.

Turėdami savo gyvenimus už santykių ribų ne tik prisidedate prie to, kad kiekvienas iš jūsų išlaikytų savivertės ir savigarbos jausmą, bet ir turite dalykų, pasiekimų ir pomėgių, kuriuos galite atsinešti į savo santykius ir pasidalyti su partneriu.

Apžvelgus šiuos 10 didelės ir tvirtos meilės principų, tampa visiškai aišku viena: svarbiausia yra smulkmenos. Išvykos ir dovanos yra puiku, tačiau svarbiau yra kasdienis elgesys.

Be to, poros turi suprasti, kad šeima nėra tas pats, kas santuoka. Tačiau santuoka yra tarp poros, o ne tarp visų šeimos narių.