Romantika

Dešimt romantiškų idėjų pasimatymams susituoktiniams

Romantika

Kiekviena santuoka išgyvena etapą, kai kadaise žydėjusi meilė ima blėsti, pilve plazdantys drugeliai išskrenda, o įsimylėjėlių jausmus pakeičia neutralaus atspalvio žinutės. Jei būtent tai išgyvenate, mes esame čia, kad padėtume jums sukrėsti situaciją šiomis susituokusių porų pasimatymų idėjomis.

Užtikrinkime, kad jūsų santuoka išliktų ištikima „ilgai ir laimingai”, apie kurią svajojote. Nuo pašėlusių pasimatymų iki laukinių ir aistringų naktų, nuo muskusinių pasimatymų namuose iki naujų nuotykių – šiame susituokusioms poroms skirtų pasimatymų idėjų sąraše yra viskas, ko gali prireikti, kad jūsų santuoka išliktų šviežia ir intymi!

Jei ieškote neseksualios veiklos susituokusioms poroms, kurią galėtumėte užsiimti kartu, mes taip pat turime ir tai. Toliau neatidėliodami apžvelkime, ką turime jums pasiūlyti.

Koks gi santuokinis gyvenimas be karšto, garuojančio veiksmo tarp paklodžių? Pasiruoškite aistringiems judesiams ir pasisemkite nuotaikos su šiomis karštomis pasimatymų idėjomis, kurios artėja jūsų link.

Nupieškite savo partnerį

Ar mėgstate eskizuoti? Kad nupieštumėte savo Moną Lizą, neprivalote būti Leonardas da Vinčis – idėja yra tiesiog skvarbiai pasilinksminti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai surasti mūzą savo partneryje ir imtis darbo.

Padovanokite vienas kitam SPA procedūrą

Tapkite savo partnerio masažuotojais ir padarykite jam „karštą” masažą, kalambūras. Pradėkite nuo to, kad namuose sukursite SPA atmosferą: kvapnios žvakės, prislopinta šviesa, rami muzika ir keletas gyvų gėlių, kurios padės nuteikti. Užkrėskite vienas kitą meile (ir geismu), kai „šlakstysite” juos kūno sviestu.

Žaiskite meilės žaidimus

Žaisti meilės žaidimus – gera idėja poroms atkurti ryšį. Kaip dėl to, kad penktadienį užbaigtumėte rungtimi „Seksualioji Jenga” arba nešvariausiais klausimais „Niekada nesu buvęs”? Pažaiskite įžūlų žaidimą „Tiesa arba iššūkis” arba „Dvi tiesos ir melas” ir pamatysite, kaip kibirkščiuoja kibirkštys.

Pieškite vienas ant kito

Vaikystėje visi esame išbandę tatuiruotes ir piešimą ant veido, bet dabar atėjo laikas išbandyti nudažyti sutuoktinio kūną. Nuo partnerio glamonėjimo teptuku iki ryškaus intymaus įsiamžinimo – tai paliks jus abu paraudusius iš meilės.

Žaiskite striptizo žaidimus

Striptizo monopolis, striptizo pokeris arba striptizo jenga – galite žaisti bet kokį žaidimą, jei tik nesustojate nusirenginėti! Kokia dar karšta pasimatymo idėja susituokusioms poroms, jei ji nesukelia jums abiem veiksmo nuotaikos? Sugrąžinkite kibirkštį į nuobodžią santuoką, pasitelkdami tokias smagias pasimatymų idėjas.

Aistringi šokiai

Jei žaidimai ir dažymasis nėra jūsų užsiėmimas, galite išeiti švarūs su nešvariais šokiais. Padainuokite jausmingus, gundančius kūrinius, parodykite jiems savo judesius ir pakerėkite juos savo gundymo įgūdžiais! Geriausia tai, kad tokį pasimatymą galite rengti labai dažnai, kad į nuobodžią santuoką sugrįžtų kibirkštis.

Vaidinkite

Žinote, kokia nepakeičiama preliudija miegamajame, bet ar žinojote, kad ne mažiau svarbus ir vaidmenų žaidimas? Kai miegamajame pasidaro nuobodu, pasimatuokite tuos išvirkščius kostiumus ir suvaidinkite savo fantazijas. Arba dar geriau – nueikite į tikrą pasimatymą artimiausioje užeigoje kaip nepažįstami žmonės ir suvaidinkite, kaip juos vilioja ir persekioja. Filas ir Klerė iš „Modernios šeimos” žinojo, ką daro, kai sugalvojo šią karštą pasimatymo idėją susituokusioms poroms.

Išsimaudykite burbulinėje vonioje

Tikriausiai tai darėte vakar, tačiau šios pasimatymo namie idėjos atveju kartu su jumis vonioje yra ir jūsų sutuoktinis. Pasiimkite atpalaiduojančią, ilgą burbulinę vonią kartu ir pasinerkite į meilę. Pasirūpinkite kvapniomis žvakėmis, keliomis vonios bombomis, putojančiu vynu ir malonia romantiška muzika, ir jūsų laukia geriausias pasimatymas namuose!

Sutuoktinių porų bendra veikla

Sustabdykite nuobodulį, kad jis neprasiskverbtų į jūsų santykius, pasirinkę įdomią veiklą, kuria galėsite mėgautis kartu. Įtraukianti ir linksma poros veikla gali padaryti stebuklus jūsų ryšiui.

Eikite į šokių pamokas

Užsiregistruokite į šokių poroms užsiėmimus ir kartu su sutuoktiniu pasilinksminkite. Šokite į jo širdį iš naujo, kai abu bandysite šokti tango, derindami žingsnelius vienas prie kito. Atsistoję ir susikibę rankomis, klegėdami pagal dainas, ši veikla ne tik palaikys jūsų santuokos šviežumą, bet ir suartins jus abu tiesiogine ir perkeltine prasme.

Parašykite vienas kitam meilės laišką

Išreikškite savo meilę partneriui, užrašykite savo nuoširdžius jausmus vienas kitam, „su” vienas kitu, senoviniu būdu – rašydami meilės laiškus! Įsivaizduokite, kaip sėdite su sutuoktiniu, išliejate savo širdį ant prabangaus popieriaus (gal kvepiančio?), nedrąsiai įkišate jį jam į rankas ir matote, kaip jis skaito jį tiesiai prieš jus, o jo lūpose kabo nedrąsi šypsena – romantiška ir visiškai žavinga.